Pravilno kovanje-izobraževanje

Tudi letos smo ponovili delavnico o pravilnem kovanju konj. Glede na vse več težav s kopiti konj, smo obnovili znanje. Pomagal nam je Marko Mršek-kovač, ter veterinarka Valentina Žalig.

Obisk ribic

Tudi letos so nas obiskali otroci in njihovi starši ter spoznali konjeniški šport, delo s konjem in njegovo dobrobit. Mogoče se med njimi skriva talent in ga bomo videli na Olimpijskih igrah.

Furmanski praznik 2024

Kot vsako leto, smo se tudi letos udeležili Furmanskega praznika v Postojni.

Izobraževanje o prehrani konj

Člani KK smo se udeležili izobraževanja o prehrani konj na Gradu Prestranek v izvedbi Dr. Marka Marca in odnesli nova znanja in prakse.

Obiskali smo tudi PUM-o

Člani KK Postojna smo obiskali tudi PUM-o in mladostnikom v tem deževnem decembru popestrili dan z ogledom virtualnega jahanja in predstavitvijo konjeniškega športa. Hvala PUMOvcem za lepa ročno izdelana darilca.