VABILO NA PIVŠKO KONJENICO

Konjeniški klub Postojna ponovno organizira Pivško konjenico, ki bo potekala v soboto in nedeljo, 29. in 30. avgusta 2020. Pot nas bo popeljala po prelepih terenih treh občin in sicer Postojne, Pivke in Ilirske Bistrice, kjer bo štart izpred hleva v Prestranku, preko Slavine, Selc, Palčja, Juršč do Koritnic kjer bomo jahači in konji prenočili pri lovski koči na Devinu. Popoldne bomo najprej skrbno poskrbeli za konje, zvečer pa se zasluženo poveselili ob dobri hrani, pijači in domači glasbi. Proti Prestranku se bomo odpravili v nedeljo in se v zgodnjem večeru vrnili pred hlev KK Postojna v Prestranku.

Zbor: v soboto, 29.8.2020 ob 7.30. uri pred hlevom Konjeniškega kluba Postojna v Prestranku

Odhod: v soboto, 29.8.2020 ob 8.00 uri

V primeru dežja se KONJENICA odpove.

Prijave zbiramo na elektronski pošti Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. ali na telefonski številki 031/455-675. Konji naj imajo opravljen test IAK, kateri mora biti negativen!

Udeležba na konjenici je na LASTNO ODGOVORNOST!

 

V upanju na čim večjo udeležbo vas lepo pozdravljamo.

KK Postojna