Nagradni natečaj-izbrane risbice in spisi

Konjeniški klub Postojna z več kot trideset letno tradicijo delovanja na postojnskem in pivškem je znan po delu z otroki in mladimi. V teh mesecih, zaznamovanih s socialno distanco, zaprtimi šolami, prepovedjo druženja, vprašanjem, kašne počitnice bomo imeli je organiziral nagradni natečaj za otroke. Z naslovom natečaja »Konj-ta čudovita žival«, je otroke povabil k ustvarjanju, risanju, pripovedovanju zgodb, resničnih ali domišljijskih.

 

Prejeli smo kar nekaj zgodb in risb, kratkih, daljših, domišljijskih in tudi resničnih. Sodelujoči so se zelo potrudili, zato bodo tudi nagrajeni. S člani KK Postojna se bodo družili ves dan, med počitnicami ter spoznavali konjeništvo, delo s konji, delo v hlevu, predvsem pa bodo lahko jahali pod skrbnim in strokovnim vodstvom. Njihove zgodbe in risbe pa bodo krasile prostore KK Postojna in mogoče katera izmed njih tudi naš koledar za naslednje leto.