Domači naravni in pravljični studio

Pripoveduj in nariši ali napiši zgodbo.

Natečaj za otroke do 9. leta starosti.

Pripovedovanje zgodb je eden najbolj temeljnih načinov komuniciranja in tudi zabavna in ustvarjalna igra. Otroci so lahko odlični pripovedovalci, mimogrede si izmislijo zgodbo. V teh dneh, ko se šolamo in delamo doma in zato družinski člani veliko časa preživimo skupaj, zagotovo nastajajo tudi nove zgodbe! Če je vašim otrokom in pripovedovanje in izmišljevanje zgodb v veselje, je tale natečaj kot nalašč za njih.

Vabimo vaše otroke, da svojo pripoved ob vaši pomoči napišejo, narišejo. Tema je »Konj-ta čudovita žival«.

Pripoved je lahko čisto kratka, lahko je domišljijska ali pa pripoveduje o zanimivih in nenavadnih dogodivščinah.

10 najbolj posrečenih pripovedi v besedi ali sliki bo nagrajenih, z dnevom druženja z nami, v Konjeniškem klubu Postojna. Spoznavali bomo konjeništvo, delo s konjem, vključno z jahanjem za otroke pod skrbnim in strokovnim vodstvom.

Veselimo se pripovedi in risb, ki jih bomo razstavili v naših prostorih in objavili na naši spletni strani. Zgodbe pošljite do 15.5. 2020 na elektronski naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. .