Postani skrbnik konja za en dan ali en teden

Vse več otrok želi imeti konja, se ukvarjati s konjeniškim športom in kakovostno preživljati čas.  vsi te možnosti nimajo, poleg tega pa to prinaša odgovornost in skrb za dobrobit živali.  Konjeniški klub Postojna tako vabi otroke med 7 in 13 let, da se prijavijo v natečaj »Postani skrbnik konja za 1 dan ali 1 teden. Izbrani otroci bodo med počitnicami postali pravi skrbniki svojega konja, od dela z njim, čiščenja, hranjenja in jahanja za en dan ali en teden. Izbrani bodo tisti, ki bodo na Konjeniški klub Postojna poslali najbolj izviren spis, zgodbico, v katerem bodo opisali svojo željo po konju oziroma  kako si sami predstavljajo sebe kot skrbnika. Prispevke pošljejo na Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. do konca meseca maja. Najboljše zgodbe bodo tudi objavljene v izobraževalni knjižici, katero društvo namerava izdati v juniju. Vabljeni.