Konjeniški klub Postojna vabi k sodelovanju pri oblikovanju izobraževalne slikanice za otroke s področja konjeništva in poznavanja konj

Konjeniški klub Postojna načrtuje izdajo izobraževalne slikanice s področja konjeništva in poznavanja konj za otroke, ter v nadaljevanju tudi precej aktivnosti in izobraževalnih dogodkov. Ker se otroci zopet šolajo od doma in se ne družijo z vrstniki in bodo prazniki to leto drugačni, jih vse prav lepo vabimo k ustvarjalnosti in sodelovanju z nami. Iščemo namreč risbo za naslovnico slikanice. Risbe pošljite na naš elektronski naslov Ta e-poštni naslov je zaščiten proti smetenju. Potrebujete Javascript za pogled. do konca februarja. Najlepša risba bo krasila naslovnico slikanice, vse sodelujoče pa bomo povabili na druženje z nami takoj, ko bo to mogoče in dovoljeno. Prisrčno vabljeni.